Nejnovější recenze ze sekce Sloupové reproduktory

Ověřený zákazník AB expert Ověřený zákazník

Yamaha NS-555

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. prosince 2010

Zakoupeno v Korunka.cz

• Poměrně těžké a chybí úchyty.

Jsem spokojen

Ověřený zákazník AB expert Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2010

Zakoupeno v AB expert

• super design zvuk proste vynikajici bedny za ty penize

Přidáno: 23. září 2010

• vynikajici zvuk,cistota
  • snad jen velikost

Mam je kdyz je dovezli na nas trh,takze dyl a kazdy kdo dojde k nam na poslech muziky,je uneseny,hlavne k tomu musi byt slusny zesilovac,mam yamahu 1200stovku a super nahrane dvd, koncertni,ktere ma nekdy lepsi zvuk nez cdecko(J.M.Jarre-Theo-tea,Scorpions,spanelsky koncert)kdo neslysel,sezente to a to je zvuk.

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2010

(naposledy upraveno 22. září 2010)

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• zvuk
  • bassreflex

za tu cenu tezko hledat neco lepsiho

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2010

(naposledy upraveno 26. srpna 2010)

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Provedení,zpracování,zvuk.
  • Nenašel jsem nic negativního.

Ověřený zákazník Korunka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. srpna 2010

(naposledy upraveno 3. srpna 2010)

Zakoupeno v Korunka.cz

• elegantní ,dobrý zvuk
  • jsou dost velké

už mám dva a pro dobrý prostorový zvuk doporučuji i subworfer

Přidáno: 15. února 2010

• klavirova uprava.krasny dynamicki zvuk
  • nerezonuju.krasne vinikaju v domacnosti.proste su domba.nic im nechiba.
  • na basovych reprakoch su monster kable a na stredovom a viskovom nie!

mam doma 2 pari stlpovich reprobedni:yamaha ns-777 a jamo s-608 a hraju na onkyu tx-7730 a tie jamo maju od37-42000hz 90 Db a vikon 150-250w a yamahy maju od35-35000kh 89Db a vikon 100-250w.jamo maju slabsie viski ale basy maju hlbsie tak to je podla specifikaciji ale ked som si ich doma pustil a pozorne vipocul tak yamahy hraju ovela naozaj ovela lepsie.moj kamos ma bar o velkosti 15x10m a oslavovali
sme narodky a mal som tam svoje yamahy krasne si viedli a kazdi ich vinachvalil ze su krasne a ze take male na taku miestnost hraju viborne.a asi o mesiac nato som tam robil disco a vzal som tam jamo zistil som ze nehraju tak ako yamahy.chcem tim povedat ze tie bedne (yamahy)su fakt vinikajuce.je to podareny model od yamahy a je nanich skvela cena.ako hovori prislovie (za malo penazi vela muziki).
Nevahajte a kupte

Přidáno: 8. ledna 2010

(naposledy upraveno 8. ledna 2010)

• spickovy design
  • excelentni zvuk ve vsech pasmech
  • cena/vykon
  • nemaji polahovy hroty

Koupil jsem Yamahu RX V-450 a dvd S-1500 a hledal jsem repro k teto sestavicce.Uz samotny receiver hral na starych bednach velice prirozene a tak jsem zkusil i repro YAMAHA.Je fakt ze jsem se do nich zamiloval hned kdyz jsem je uvidel.Design je bozi.A kdyz jem je pak slysel v poslechovce pri skladbe Phila Collinse Another Day In Paradise,(s tou jsem chodil po obchodech a testoval bedny)behal me mraz po zadech.Proste bomba.Mam je ctyry roky a hraji cim dal lip.Posloucham celkem vsechnu muziku a nemaji problem se zadnym zanrem.I u filmu zni spickove.Nikde nic neschazi a ani neprebyva.Opravdu nadherny a prirozeny prednes.Vzhledem k tomu kolik dnes stoji a jak hraji muzu vrele doporucit.Sam bych ani dnes nevahal.
Akorat mam jeden problem.Nemuzu sehnat SACD ani DVD-AUDIO abych je testnul na tento format zvuku.Pouze jsem slysel ze vas pri tom odnesou do jine dimenze.
Zalezi vsak na kazdem co od repraku ceka,jakej ma zesak,cim to propoji,jakou ma podlahu, nabytek atd.Je spousta veci ktery ten zvuk ovlivni at uz pozitivne nebo negativne.Solidni prodejce by vam mel v techto ohledech odborne poradit a nekoukat jenom na prachy.Ja to stesti mel a jsem za to vdecny.
Preju spoustu krasnych poslechovych zazitku vsem co si tyto bedny koupi.

Přidáno: 19. června 2009

• Brilantní přednes
  • Basy přesné-nedoznívají
  • Nerezonují a sedí jako kovadlina
  • Bi-Wiring
  • Design
  • Ve výbavě nejsou hroty
  • Nezlacené můstky

Tyto krásky mi krášlí domácnost už velmi dlouho. Mohu jen dodat, že mistrovství pánů designérů-inženýrů musí být už někde na pomyslném vrcholu možností.
Dýha je lepená naprosto precizně a spoje hledáte stěží. To by mohl být, pánové, argument pro Vaše partnerky. On už je to vlastně takový bytový doplněk a kus nábytku. Ale ženy....na to BACHA !!! Není to květináč- ty, ty ,ty !!!
Zvuk je stejně fascinentní, jako polární záře pro cestovatele-fotografa, jedním slovem EXTÁZE. Výšky prostě neřešte pokud nemáte 5.1 SACD nebo DVD-AUDIO. 90% všech zesilovačů se ani zdaleka nedotkne jejich stropu 35.000Hz a proto nemůže být o nějakých nekoherencích vůbec řeč. Sykavky Vám neprokousnou ucho ani omylem, možná ani s nosiči od vietnamců nebo od křivonohého inda. :-)))
Mám rád zapojení středotónových reproduktorů alá D´Apolito, ale zde mi vyhovuje umístění výškového reproduktoru. V obyčejných podmínkách a s běžnými křesly nebo sedacími soupravami je totiž jeho poslechová osa právě ve výšce Vašeho ctěného ucha. Lepší to už být nemůže. Titanová kalota a kevlarové středotóny dávají těmto sestavám neobyčejně transparentní přednes. Bass-reflex jsem ucpal molitanovým míčkem, neboť mám raději JAZZ a Soul. Tam se, na můj vkus výrazné basy, příliš nehodí, neboť kontrabas má to "své" už v základním poslechovém spektru. Diskofilové si ale výrazné basy užijí a věřím, že použijí i nějaké to basové oblbování elektronickou cestou ze svých zesilovačů. Řečové pásmo je prostě a jednoduše brilantní. Skupiny a zpěváky jako Youssou n´dor, Barry White, Luther Vandros poznáte prostřednictvím těchto reproboxů, ve zcela novém světle. Jako byste otevřeli kouzelnou skříňku.
Krycí mřížky jsou bezva a pokud máte malé děti, vřele doporučuji. Ale stejně, komu by se chtělo ty krásné oči reproduktorů schovávat. Když tak sedím, kochám se a relaxuji, nemohu si pomoci a okem vždy kouknu na tu sílu, dominantnost, eleganci a ladnost.
Jo !!! Musím se pochválit, krásně jsem si to koupil a nakonec, manželka také po pár měsících vychladla......chi-chi-chi

Přidáno: 3. února 2008

• moderne citlivy desing,,,zvuk kino a stereo
  • iba tí budu mat nieco,,ktorí ich nebudu mat doma

muzikov sa zaoberan dost dlho,,som chory na tuto zalezitost a mal som toho doma viac nez dost na to aby som si vytvoril vlasny nazor na audio zariadenia vsetkych tried,,je to tema nekonecna ako o vesmire,ktora ma jednu chybu,ludia ktori v tomto kolotoci zijusa znazia obracat vsetko na vlasnu stranu a neuvedomuju si,kazda vec je jedinecne vinimocna a najlahsie na svete je kritizovat,to dokaze kazdy aj ked v niektorych oblastiach je to nevyhnutne,,,ale ak ma zacat opisovat pocity ktore mi urobil 777ky nestacily by mi na to hodina,,taketo reproduktory co sa prevedenia zvuku a stylu tyka moze ponuknut za tak neopisatelnu cenu len firma ktora ma neake to finnacne inperiu za sebou a neposlednom rade i prax,,ludia za tu cenu je to zazrak,,,,a kludne mozte hodit na to cenu o sto tisic viac a predavat to tím,ktori ked si myslia ze je nieco drahe je zakonite dobre,,,nevravim ze nemam doma nic drahsie,,domcek by sa dal za to prekvapit,ja len chcem poradit tim ludom ,ktori vahaju nad kupov 777miciek,,budu vam robit radost,nie len tym ked sa zakazdym na ne pozriete ale aj nekompro zvukom a az extremnou detailnostou,,,HROZNE odporucam,,,,macho

Zobrazuji 421 - 431 ze 431 recenzí 1...18 19 20 21 [ 22 ]